Önemli Bilgi

Tüketiciler bir ürünü alırken sadece fiyat araştırması yapıyorlar. Halbuki fiyat kadar önemli olan birşey daha var; biz buna ÜRÜN ve HİZMET kalitesi diyoruz. Bizi diğerlerinden ayıran en büyük özelliğimiz budur. Bunlar nedir diye sorarsanız? İşte farkımız;
* Türkiye de nikah şekerini dekoratif sepette teslim eden ilk ve tek firma biziz.
* Sitemizdeki ürünlerin fiyatlarını ve ebatlarını yazarak sizlerin aklında soru işareti bırakmayan tek firma biziz.
* İmalatçı bir firma olduğumuz için 2000 çeşit numunenin dışında sizin kendinize özgü tasarımlarınızı yaratma imkanı tanıyan firmayız.
* İmalattan satış yaptığımız için fiyatlarımız piyasaya göre %50 daha ucuzdur.
* Nikah şekeri ve davetiye insanın ömründe bir kere yaptırdığı ürünlerdir. Bunları yaptırırken aklınızda bir takım soru işaretleri oluşur. ÖRNEK: Davetiye ve şeker sayısı, nikah şekeriniz davetiye ile uyumlu olmalımı? Yemekli bir ortam ise nasıl bir nikah şekeri? Kına ve yemek olacaksa davetiyeye nasıl yazılacak? Davetiyeye resmimizi koyabilirmiyiz? Kaç gün önce alınmalı? Nasıl dağıtılmalı? Hattat yazıları yazdırabilirmiyiz? Davetiyeye konulacak metin örnekleri? Burada açıklamak istemediğimiz onlarca ince ayrıntılar vardır, bizler bu sorularınıza cevap verirken, sizleri doğru yönlendirerek, sizin ne istediğinizi anlayıp, ona göre çözüm üretebilen deneyimli elemanlara sahibiz. İnanın bu sektörde anlatmak istediğiniz bir konuyu anlayıp çözüm üretebilecek birilerini bulmak hiç de kolay değildir. İşte bizim en büyük farkımız budur. Burada devreye girer, sizlerin ne istediğini anlar, sorunu çözeriz. Nikah şekeri sektöründe bunlar çok önemlidir. Çünkü sizler numuneyi görüp, malınızı 10-15 gün sonra alıyorsunuz. Bazı meslektaşlarımız isteklerinize ilk etapta tamam, olur, sorun yok, yaparız diyebilirler. Malınızı almaya gittiğinizde ise bambaşka bir ürün ile karşılaşma olasılığı yüksektir. Nikah tarihinize 1-2 gün kaldığı için artık alternatif düşünemezsiniz ve o malı almak zorunda kalırsınız. Gerçek anlamda nikah şekeri imalatı yapan firma çok azdır. Genellikle firmalar nikah şekerini başka yerlerden alıp satarlar. Örneğin Cağaloğlu nda 40 firma nikah şekeri satar, oysa bunlardan sadece 3 tanesi gerçek imalatçıdır. Ama onlara sorarsanız biz imalatçıyız derler. Bunlar sizin nikah şekerinde isteyebileceğiniz değişikliklere cevap veremezler. Çok iyi düşünün. Araştırın. Yanlış bir seçimde keşke demeyin. O mutlu gününüze riske atmayın.
* İstanbul un dışında iseniz veya dışarı çıkmaya vaktiniz yoksa telefonla sipariş verebilirsiniz. İstanbul un dışında bu modelleri bulamazsınız. Bulsanız bile arada ikinci hatta üçüncü eller olduğu için fiyatlar astronomik artar. Oysa 10 YTL kargo ücreti ödeyerek, hiç yerinizden kalkmadan bu ürünlere sahip olabilirsiniz. Anadolu ya her hafta 35-40 kişiye şeker göndermekteyiz.
* İşte bizim hizmet kalitesi dediğimiz şeyler bunlardır. Bizler hizmet kalitesini en üst seviyeye çıkartırken fiyatlarımızı en aşağıya çektik. İddia ediyoruz. En ucuz, en kaliteli biziz.


ÇÜNKÜ BİZ NİKAH ŞEKERLERİYİZ
Bu kadar mükemmel tasarlanmış olanı...
Bu kadar ucuz olanı...
Bu kadar kalitelisi...
Bu kadar güzel hediye vereni...
YOK...